Kongre Hakkında

Davet

 

2017 YILINDA TEKİRDAĞ’DA, 2018 YILINDA KIRKLARELİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ TRAKYA ECZACILIK GÜNLERİNİ BU YIL 30 NİSAN – 1 MAYIS TARİHLERİNDE TEKİRDAĞ,KIRKLARELİ VE EDİRNE’DE FAALİYET GÖSTEREN MESLEKTAŞLARIMIZIN KATILIMIYLA EDİRNE’DE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

 

SAĞLIK VE İLAÇ ALANININ  TEMEL PAYDAŞI OLAN BİZ ECZACILAR  BU TÜR ORGANİZASYONLARLA MESLEKİ ANLAMDA BİLGİ DAĞARCIĞIMIZI ZENGİNLEŞTİRİRKEN ,GÜNCEL YAKLAŞIMLARI DA ÖĞRENME FIRSATI BULUYORUZ.

 

BU BULUŞMADA  İLK GÜN DÜZENLEYECEĞİMİZ  PANELLE  DÜNYADAKİ EKONOMİK GELİŞMELERİN ÜLKEMİZE VE MESLEĞİMİZE  YANSIMALARINI VE MESLEĞİMİZDE SON ZAMANLARDA YAŞANAN GELİŞMELERİ  ELE ALACAĞIZ.

 

İKİNCİ GÜN, ECZACININ  HEM İLAÇ ALANINDA HEM DE İLAÇ DIŞI ÜRÜNLERDE  DANIŞMANLIK ROLÜNÜ ÖN PLANA ÇIKARMAYA YÖNELİK OTURUMLAR GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.BURADAKİ TEMEL AMACIMIZ ECZACININ  MESLEK İCRA EDERKEN HASTANIN GÜNÜMÜZDEKİ DEĞİŞEN TALEPLERİNE CEVAP VEREBİLME YETİSİNİ VE BİLGİSİNİ EN ÜST SEVİYEYE ÇEKEBİLMEKTİR.

 

BAHAR AYININ EN GÜZEL GÜNLERİNDE SİZLERİ EDİRNE DE GÖRMEK VE AĞIRLAMAK BİZ EDİRNELİ ECZACILAR İÇİN BÜYÜK BİR ONUR KAYNAĞI OLACAKTIR.SİZLERİ  OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN İKİNCİ BAŞKENTİ  TARİH VE KÜLTÜR ŞEHRİ EDİRNE YE BEKLİYORUZ.GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE…

Ecz. Cenk KES
EDİRNE ECZACI ODASI BAŞKANI

 

 

Konaklama

Konaklama 30 Nisan 2019 tarihinde 1 gece şeklindedir. Misafirlerimiz tam pansiyon olarak konaklayacak olup otel imkanlarından faydalanabilecektir.

…..

margi

” Trakya Eczacıları Sağlığınız İçin Buluşuyor“

EDİRNE ECZACI ODASI – TEKİRDAĞ ECZACI ODASI – KIRKLARELİ ECZACI ODASI

2019

MARGİ HOTEL

giris2
havuz
yemekhane
odamargi
sauna
dugun

PROGRAM